Na kontaktoni

Jiujiang Cosen Industrial Co., Ltd.

Adresë

Parku Industrial, Qyteti Lushan, Jiujiang, Jiangxi, Kinë

Telefoni

+86 792 832 0793

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite
E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni