Ky produkt u shtua me sukses në shportë!

Shikoni Shportën e Blerjeve

Pllakë djathi me rrasë të zezë natyrale me shumicë në fabrikë me doreza inox

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Në grupin tonë të thikave të djathit, kemi të gjitha thikat e djathit që ju nevojiten, qofshin djathë Brie ose djathë parmixhano shumë i fortë. Me këto thika djathi, mund ta shijoni lehtësisht. Dorezat e lisit shtojnë një pamje të bukur dhe e bëjnë festën tuaj të djathit të veçantë.
Çdo thikë në grupin tonë me tre pjesë ka një cilësi specifike, duke e bërë prerjen e djathit po aq të lehtë sa prerja e një byreku. Tehu i ngushtë i thikës së djathit të butë mund të parandalojë ngjitjen e djathit të butë në thikë. Thika e djathit e butë deri në fortësi mesatare mund të parandalojë ngjitjen, sepse dizajni i vrimës së rrumbullakët i ngjashëm me djathin zviceran është shumë i mprehtë dhe nuk përkulet kur pritet fort.
Kompletet mini me katër pjesë janë më fleksibël. Ato mbulojnë të gjitha nevojat nga djathi i përhapur deri tek djathi i fortë. Ato janë veçanërisht të përshtatshme për të dekoruar tryezën e shijimit të djathit. Nëse "popullsia e djathit" rreth jush nuk është e madhe, atëherë do të jeni edhe ju. Një produkt ekskluziv personal shumë verbues.

Vështrim i përgjithshëm
Detaje të shpejta
Enët e darkës Lloji:
Enët & Pjatat
Lloji i modelit:
Të personalizuara
Lloji i pllakës:
Pjatë Pjatë
Forma:
drejtkëndësh, drejtkëndësh
Teknika:
Gdhendje
Blerësi komercial:
Katerierë dhe mensa, restorante, shërbime të ushqimit të shpejtë dhe ushqimi me ushqime të gatshme, dyqane ushqimesh dhe pijesh, dyqane të specializuara, prodhim ushqimesh dhe pijesh, blerje televizive, dyqane të mëdha, çaj me flluska, bare me lëngje dhe gojëmjaltë, super markete, hotele, dyqane komoditeti, erëza dhe Prodhimi i ekstrakteve, dyqane barnash, kafene dhe kafene, dyqane me zbritje, dyqane të tregtisë elektronike, dyqane dhuratash, birrë, verë, dyqane pijesh alkoolike, dyqane suveniresh
Rasti:
Kthehu në shkollë, dhurata, dhurata biznesi, kampe, udhëtime, pension, festë, diplomim, dhurata, dasmë
Pushime:
Dita e Shën Valentinit, Dita e Nënës, Foshnja e Re, Dita e Babait, Festat e Bajramit, Viti i Ri Kinez, Oktoberfest, Krishtlindje, Viti i Ri, Dita e Pashkëve, Dita e Falenderimeve, Halloween
Sezoni:
Gjithë-Sezoni
Hapësira e dhomës:
Tavan, Kuzhinë, Patio, Dollap, Banjo, Dhoma e gjumit, Dhoma e ngrënies, Dhoma e Konviktit, Hyrja, Dhoma Dite, Dhoma e Fëmijëve, Zyra, Korridor, Jashtë, Desktop, Dhoma e Kujdesit për Fëmijët, Dhoma e Lavanderisë
Stili i dizajnit:
Minimaliste, Bashkëkohore, Tradicionale, Tranzicionale, Rustic, Elegancë, Bregdetare, Skandinave, Bohemiane, Moderne e mes-shekullit, Industriale, Eklektike, Shtëpi në fermë, Vend, Dekor Arti, Zen aziatik, Tropikal, Vintage, Risi, Maroken, Rastesishme, Orientale, Fëmijë, Zejtar, Jugperëndimor, KLASIK, Modern, Glam, Morden luksoz
Zgjedhja e hapësirës së dhomës:
Mbështetje
Zgjedhja e rastit:
Mbështetje
Zgjedhja e pushimeve:
Mbështetje
Sasi:
> 10
Materiali:
Slate
Certifikimi:
LFGB, LFGB, BSCI
Veçori:
E disponueshme, e qëndrueshme, e pajisur
Vendi i origjinës:
Jiangxi, Kinë
Emri i markës:
Cosen
Numri i modelit:
13102-1
Emri i produktit:
Set dërrasash djathi me rrasa
Përdorimi:
Restorant&Shtëpi&Hotel
Ngjyrë:
E zezë
Madhësia:
38*25*0.6cm
Logoja:
Gdhendje me lazer
Paketimi:
Shrinkwrap ose përshtatur
MOQ:
200 copë
Pagesa:
30% depozitë

Pllakë djathi me rrasë të zezë natyrale me shumicë në fabrikë me doreza inox

Tepsi për ëmbëlsira me rrasë të zezë me shumicë alibaba

 

Përshkrimi: Tepsi për ëmbëlsira me pllakë të zezë me shumicë alibaba   

Artikulli nr.:  13102-1

Përmasat: 38*25*0.6cm  ose me porosi

Përfundo: Buzë e ashpër/prerë, sipërfaqe natyrale

Paketimi: mbështjellëse/litar/kuti kafe/kuti dhuratash

Logoja: printim lazer/mëndafshi/UV

Portet e transportit: Ningbo/Shanghai/Jiujiang

MOQ: 200 copë

Koha e dërgimit: 30 dite

Kushtet e pagesës: T/T ose L/C

Shiko më shumë slitë

 

 

 

 

 

 

tepsi për ëmbëlsira

Ne ruajmë pamjen natyrale të pllakës me ngjyra të pastra në forma dhe madhësi të ndryshme për zgjedhjen e klientit. Çdo detaj pasqyron në mënyrë të përkryer vetitë e brendshme dhe cilësinë artistike të pllakës, e cila është plotësisht e përshtatshme për dekorimin e brendshëm dhe të jashtëm.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

FAQ
Pyetje: A është gur natyral?

Përgjigje: Po, të gjitha pjesët janë bërë nga rrasa natyrale, të përfunduara me dorë me buzë të përafërt ose të prerë. Pllakat tona janë unike në formë, cilësi, ngjyrë, që do të thotë se asnjë pjesë nuk do të jetë e njëjtë.

 

Pyetje: A është rrasa e brishtë? A do të prishet nëse e lëshoj?

Përgjigje: Fortësia e ngjashme me porcelanin ose xhamin. Një pllakë e rregullt 5-6 mm mund të përballojë të ketë dhjetëra herë peshën e saj mbi të. Kjo është arsyeja pse ne mund ta presim atë aq hollë dhe nuk do të thyhet lehtë.  Por ka të ngjarë të thyhet nëse goditet fort nga diçka e fortë ose nëse bie në një sipërfaqe të fortë. Nëse e trajtoni si pjatën ose gotën tuaj të kuzhinës, do të jetë shumë mirë.

 

Pyetje: Si të pastroni pllakat?

Përgjigje: Fshijeni lehtësisht me një sfungjer të lagur ose detergjent neutral për t'u pastruar. Pllaka e pllakave, nëse nuk ka këmbë EVA në fund, do të jetë e sigurt në larje enësh.

 

Kontaktoni

 

Jashtë gjendjes


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme