Ky produkt u shtua me sukses në shportë!

Shikoni Shportën e Blerjeve

Ora muri prej mermeri moderne, e punuar me dorë, më e popullarizuar për dekorime antike luksoze

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Jiujiang Cosen Industrial Co., Ltd. ofron cilësi premium Dekorime antike më të njohura, Orë muri luksoze, moderne, e punuar me dorë, për importuesit dhe shpërndarësit B2B në mbarë botën. Jiujiang Cosen Industrial Co., Ltd. ndodhet në Kinë dhe merret ekskluzivisht me prodhimin dhe eksportin e orëve të murit. Dekorimet antike më të njohura Ora muri prej mermeri, e punuar me dorë, luksoze diy moderne është e ndërtuar me mermer, mermer. Është e disponueshme në ngjyrë të zezë/të bardhë/jeshile/gri. Konsumatori mund ta përdorë atë në amvisëri.
Çmimi i orës murore prej mermeri modern të punuar me dorë, më i popullarizuar në Kinë
Çmimi i Orës më të njohura të Dekorimit Antik Luxury Diy Modern Handmade Wall nga Kina bazohet në sasinë e porosisë me shumicë. Jiujiang Cosen Industrial Co., Ltd. ofron çmime fleksibël për variacionet e orëve të murit në varësi të vendit dhe sasisë importuese.
Tradewheel është një platformë Business-to-Business që u mundëson tregtarëve ndërkombëtarë të merren me Orë dhe përmban më shumë se 1830 produkte nga 10 kategori të tjera. Nëse merreni me import ose eksport ndërkombëtar të orëve të murit, mund të regjistroheni falas dhe të listoni orët tuaja të murit me produktet e Shtëpisë dhe Kopshtit dhe të rritni biznesin tuaj me ne.
Për më shumë furnizues të orëve të murit, mund të kontrolloni faqet tona të listimit ose të kërkoni për kategorinë e dëshiruar në faqen e internetit të Tradewheel.

Vështrim i përgjithshëm
Detaje të shpejta
Materiali:
mermer, mermer
Stili:
SHKURTËR, Moderne
Forma:
Sheshi, i rrumbullakët
Modeli:
Bimë
Lloji i ekranit:
Gjilpërë
Lloji i motivimit:
Kuarci
Vendndodhja e aplikueshme:
Dhoma e Ndenjes
Lloji i orës së murit:
Fletë 12 mm
Kombinimi:
Set me tre pjesë
Veçori:
Stili antik, Ekrani 12 orësh
Materiali i trupit:
Pëlhurë
Blerësi komercial:
Restorante, shërbime të ushqimit të shpejtë dhe ushqimeve në përdorim, dyqane ushqimesh dhe pijesh, dyqane specialiteti, prodhim ushqimesh dhe pijesh, blerje televizive, dyqane mallrash, çaj me flluska, bare me lëngje dhe gojëmjaltë, super markete, hotele, dyqane komoditeti, prodhim erëzash dhe ekstraktesh, barna Dyqane, kafene dhe kafene, zgjidhje institucionale B170B, dyqane me zbritje, ushqime dhe mensa, dyqane të tregtisë elektronike, dyqane dhuratash, birrë, verë, dyqane pijesh alkoolike, dyqane suvenire
Rasti:
Kthehu në shkollë, dhurata, dhurata biznesi, kampe, udhëtime, pension, festë, diplomim, dhurata, dasmë
Pushime:
Dita e Shën Valentinit, Dita e Nënës, Foshnja e Re, Dita e Babait, Festat e Bajramit, Viti i Ri Kinez, Oktoberfest, Krishtlindje, Viti i Ri, Dita e Pashkëve, Dita e Falenderimeve, Halloween
Sezoni:
Gjithë-Sezoni
Hapësira e dhomës:
Tavan, Kuzhinë, Patio, Dollap, Banjo, Dhoma e gjumit, Dhoma e ngrënies, Dhoma e Konviktit, Hyrja, Brenda dhe e Jashtme, Dhoma Dite, Dhoma e Fëmijëve, Zyra, Korridor, Jashtë, Desktop, Dhoma e Kujdesit për Fëmijët, Dhoma e Lavanderisë
Stili i dizajnit:
Minimaliste, Bashkëkohore, Tradicionale, Tranzicionale, Rustic, Elegancë, Bregdetare, Skandinave, Bohemiane, Moderne e mes-shekullit, Industriale, Eklektike, Shtëpi në fermë, Vend, Dekor Arti, Zen aziatik, Tropikal, Vintage, Risi, Maroken, Rastesishme, Orientale, Fëmijë, Zejtar, Jugperëndimor, KLASIK, Modern, Glam, Morden luksoz
Zgjedhja e hapësirës së dhomës:
Mbështetje
Zgjedhja e rastit:
Mbështetje
Zgjedhja e pushimeve:
Mbështetje
Forma:
Fytyrë e vetme
Vendi i origjinës:
Fujian, Kinë
Emri i markës:
Cosen
Numri i modelit:
Orë Muri Diy
Lloji:
orë me rrasa
Ngjyrë:
E zezë / e bardhë / e gjelbër / gri
Përdorimi:
Familjare
Madhësia:
4 inç x 4 inç
Lëvizja:
Lëvizja e hapit
Emri i produktit:
Orë muri prej mermeri
përshkrim i produktit

 Dekorimi antik më i popullarizuar Luksoz DIY Mur Mermer Modern i punuar me dorë

Përshkrimi:Ora muri prej mermeri

Artikulli nr.: 80001

Dimensionet: të personalizuara

Përfundo: Buzë e ashpër/prerë, sipërfaqe natyrale

Paketimi: mbështjellëse/litar/kuti kafe/kuti dhuratash

Logoja: printim lazer/mëndafshi/UV

Portet e transportit: Ningbo/Shanghai/Jiujiang

MOQ:1000 copë

Koha e dërgimit: 30 dite

Kushtet e pagesës:T/T ose L/C

Shiko më shumë slitë

 

             

 

    

    

Orë Muri Diy

Ne ruajmë pamjen natyrale të pllakës me ngjyra të pastra në forma dhe madhësi të ndryshme për zgjedhjen e klientit. Çdo detaj pasqyron në mënyrë të përkryer vetitë e brendshme dhe cilësinë artistike të pllakës, e cila është plotësisht e përshtatshme për dekorimin e brendshëm dhe të jashtëm.

  

 

  

 

  

 

  

 

FAQ

Pyetje: A keni certifikatë përkatëse?

A: Po. Fabrika jonë ka kaluar BSCI të audituar nga TUV. Mbledhja e enëve të tryezës është e sigurt në kontakt me ushqimin me 84/500/EEC dhe 2005/31/EC, LFGB dhe 

Pyetje: Sa lloje produktesh në fabrikën tuaj? Cilat janë të veçantat e fabrikës suaj?

Përgjigje: Kryesisht katër zona përfshijnë ngrënien, jetesën, kopshtarinë dhe dhënien. Ne kujdesemi për përfitimet e klientëve dhe jemi krenarë për 0% ankesat gjatë 10 viteve të fundit.

Pyetje: A mund ta shoh mostrën tuaj së pari?

A: Sigurisht. Ne jemi të lumtur të ofrojmë mostër për vlerësimin tuaj pa pagesë, mbledhim mallra.

 

Ora e murit dekorative 24 orëshe
ora

 

Jashtë gjendjes


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme