Ky produkt u shtua me sukses në shportë!

Shikoni Shportën e Blerjeve

Komplet tavoline ngrënjeje prej mermeri natyral me shumicë për shtëpi dhe kuzhinë

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm
Detaje të shpejta
Lloji i enëve të darkës:
Enët & Pjatat
Lloji i modelit:
Të personalizuara
Lloji i pllakës:
Pjatë Pjatë
Forma:
Formë e rrumbullakët, me porosi
Blerësi komercial:
Barnatore
Rasti:
Kthehu në shkollë
Pushime:
Dita e Shën Valentinit
Sezoni:
Rënia
Hapësira e dhomës:
Tabela
Stili i dizajnit:
Fshatar
Zgjedhja e hapësirës së dhomës:
Mbështetje
Zgjedhja e rastit:
Mbështetje
Zgjedhja e pushimeve:
Mbështetje
Sasi:
1
Materiali:
mermer
Certifikimi:
LFGB
Veçori:
E qëndrueshme, e pajisur, miqësore me mjedisin
Vendi i origjinës:
Jiangxi, Kinë, Jiangxi, Kinë (kontinent)
Emri i markës:
Shërbimi OEM
Numri i modelit:
100009
Lloji i enëve të darkës:
Enët & Pjatat
Ngjyrë:
E zezë
Lloji:
Pllakë karikuese e rrumbullakët
Përdorimi:
Home.Restorant.Bar.Hotel.Dasma
Emri i produktit:
pjatë mermeri
Përshkrim:
Kontakt i sigurt me ushqim
Madhësia:
Personalizuar Pranuar

Komplet tavoline ngrënjeje prej mermeri natyral me shumicë për shtëpi dhe kuzhinë

përshkrim i produktit
përshkrim i produktit

 

 

Përshkrim: pjatë djathi

Artikulli nr.:10009

Përmasat: Φ39.9×13cm ose me porosi

Përfundo: Buzë e ashpër/prerë, sipërfaqe natyrale

Paketimi: mbështjellëse/litar/kuti kafe/kuti dhuratash

Logoja: printim lazer/mëndafshi/UV

Portet e transportit: Ningbo/Shanghai/Jiujiang

MOQ: 500 copë

Koha e dërgimit: 30 dite

Kushtet e pagesës:T/T ose L/C

 

Produkt

SHITJE HOT

kompania e Informacionit

EKSPOZITA

 

Paketimi & Transporti

FAQ

Pyetje: A keni fabrikën tuaj?

A: Po, ne jemi fabrikë me mbi 10 vjet përvojë në miniera, përpunim, prodhim dhe marketing.

Pyetje: Ku është fabrika juaj?

A: Fabrika jonë, që mbulon 21044.28 katrore metra, ndodhet në Xingzi, Jiujiang, provincën Jiangxi ku rezervat e propozojave renditen të parat në Kinë.

Pyetje: A keni guroret tuaja?

A: Po. Ne kemi Licencë Minerare and Licenca e Sigurisë në Punë në katër gurore të caktuara.

Pyetje: A keni certifikatë përkatëse?

A: Po. Fabrika jonë ka kaluar BSCI të audituar nga TUV. Mbledhja e enëve të tavolinës është e sigurt në kontakt me ushqimin me 84/500/EEC dhe 2005/31/EC, LFGB.

Pyetje: Sa lloje produktesh në fabrikën tuaj? Cilat janë të veçantat e fabrikës suaj?

Përgjigje: Kryesisht katër zona përfshijnë ngrënien, jetesën, kopshtarinë dhe dhënien. Ne kujdesemi për përfitimet e klientëve dhe jemi krenarë për 0% ankesat gjatë 10 viteve të fundit.

Pyetje: A mund ta shoh mostrën tuaj së pari?

A: Sigurisht. Ne jemi të lumtur të ofrojmë mostër për vlerësimin tuaj pa pagesë, mbledhim mallra.

Pyetje: A është gur natyral?

Përgjigje: Po, të gjitha pjesët janë bërë nga rrasa natyrale, të përfunduara me dorë me buzë të përafërt ose të prerë. Pllakat tona janë unike në formë, cilësi, ngjyrë, që do të thotë se asnjë pjesë nuk do të jetë e njëjtë.

Pyetje: A është rrasa e brishtë? A do të prishet nëse e lëshoj?

Përgjigje: Fortësia e ngjashme me porcelanin ose xhamin. Një pllakë e rregullt 5-6 mm mund të përballojë të ketë dhjetëra herë peshën e saj mbi të. Kjo është arsyeja pse ne mund ta presim atë aq hollë dhe nuk do të thyhet lehtë.Por ka të ngjarë të thyhet nëse goditet fort nga diçka e fortë ose nëse bie në një sipërfaqe të fortë. Nëse e trajtoni si pjatën ose gotën tuaj të kuzhinës, do të jetë shumë mirë.

Pyetje: Si të pastroni pllakat?

Përgjigje: Fshijeni lehtësisht me një sfungjer të lagur ose detergjent neutral për t'u pastruar. Pllaka e pllakave, nëse nuk ka këmbë EVA në fund, do të jetë e sigurt në larje enësh.

Pyetje: Çfarë karakteristikash ka propozoj?

Përgjigje: Slate është një shkëmb shumë i qëndrueshëm i formuar në tokë mbi 200 milionë vjet më parë. Ajo ka shkallë shumë të ulët të përthithjes ndaj ujit, gjë që e bën atë të shkëlqyeshëm për kushtet tona të jashtme. Edhe me vetitë e tij të holla, është shumë i qëndrueshëm dhe i fortë për këtë arsye përdoret në enët e tavolinës, si p.sh. dërrasat e djathit, pjata e pjatave, pjata e Shën Valentinit në formë të rrumbullakët ushqimore, slitë filxhani etj.

Pyetje: Si të kujdesemi për propozoj?

Përgjigje: Për të ruajtur dërrasën tuaj të pllakave për vitet në vijim, fshijeni atë me një ose dy pika vaj mineral të cilësisë së mirë rreth dy herë në vit. Vaji mineral ndihmon në mbrojtjen e integritetit të pllakës dhe ruan një pamje pak të lëmuar. Kini kujdes për furrën dhe mikrovalën nuk janëtë përshtatshme.

TREGTAR FURNIZIM

Klikoni këtu për më shumë informacion

Jashtë gjendjes


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme