Обиколка на фабриката

Jiujiang Cosen Industrial Co., Ltd., основана во 2008 година, е професионален производител и извозник кој се занимава со дизајн, развој и производство на домашни работи од чеша, мермер и дрво. Се наоѓаме во градот Лушан, провинцијата Џиангкси, каде резервите на чеша се рангирани на прво место во Кина, исто така со удобен транспорт до пристаништата Џиуџианг, Нингбо и Шангај.

Нашата фабрика зафаќа површина од 23.000 ㎡, има повеќе од 180 вработени и стотици добро опремени капацитети. Секоја година ја поминуваме ревизијата на BSCI. Сите наши производи се квалификувани со LFGB и FDA сертификати. Нашата одлична контрола на квалитетот во сите фази на производството ни овозможува да гарантираме целосно задоволство на клиентите.

Како резултат на нашите производи со висок квалитет и извонредната услуга за клиенти, извезуваме во Германија, ОК, Франција, Италија, Америка, Австралија, Јапонија и 40 други земји и региони. Доколку сте заинтересирани за некој од нашите производи или сакате да разговарате за нарачка, слободно контактирајте не. Со нетрпение очекуваме да формираме успешни деловни односи со потенцијалните клиенти.

abou (3)

abou (3)

abou (3)

abou (3)

abou (3)