Овој производ беше успешно додаден во количката!

Погледнете ја кошничката за купување

Најпопуларна античка декорација Луксузен DIY модерен рачно изработен мермерен ѕиден часовник

Краток опис:


Детали за производот

Ознаки на производи

Jiujiang Cosen Industrial Co., Ltd. нуди врвен квалитет. Jiujiang Cosen Industrial Co., Ltd. се наоѓа во Кина и се занимава исклучиво со производство и извоз на ѕидни часовници. Најпопуларна античка декорација Луксузен модерен рачно изработен мермер ѕиден часовник е изграден со мермер, мермер. Достапен е во црна/бела/зелена/сива боја. Потрошувачот може да го користи во домаќинството.
Најпопуларна античка декорација Луксузен DIY модерен рачно изработен мермерен ѕиден часовник Цена во Кина
Цената на најпопуларните антички украси Луксузен модерен рачно изработен мермерен ѕиден часовник од Кина се заснова на количината на нарачка на големо. Jiujiang Cosen Industrial Co., Ltd. нуди флексибилни цени за варијации на ѕидни часовници во зависност од земјата увозник и количината.
Tradewheel е платформа „Бизнис-до-бизнис“ која им овозможува на меѓународните трговци да се занимаваат со часовници и содржи повеќе од 1830 производи од 10 други категории. Доколку се занимавате со меѓународен увоз или извоз на ѕидни часовници, можете бесплатно да се регистрирате и да ги наведете вашите ѕидни часовници со производи за Дом и Градина и да го развиете вашиот бизнис со нас.
За повеќе добавувачи на ѕидни часовници можете да ги проверите нашите страници со огласи или да ја побарате саканата категорија на веб-страницата на Tradewheel.

Преглед
Брзи детали
Материјал:
мермер, мермер
Стил:
КРАТОК, Модерен
Облик:
Квадрат, круг
Шема:
Растение
Тип на приказ:
Игла
Тип на мотивација:
Кварц
Применливо поставување:
Дневна соба
Тип на ѕиден часовник:
Лист од 12 мм
Комбинација:
Комплет од три дела
Карактеристика:
Антички стил, приказ од 12 часа
Материјал на телото:
Платно
Комерцијален купувач:
Ресторани, Услуги за брза храна и готова храна, продавници за храна и пијалаци, специјализирани продавници, производство на храна и пијалаци, ТВ-шопинг, стоковни куќи, чај со меурчиња, барови за сокови и смути, супермаркети, хотели, продавници, производство на зачини и екстракти, лекови Продавници, кафулиња и кафулиња, институционални решенија за B170B, продавници со попуст, угостители и кантини, продавници за е-трговија, продавници за подароци, пиво, вино, продавници за алкохол, продавници за сувенири
Прилика:
Назад на училиште, подароци, деловни подароци, кампување, патување, пензионирање, забава, дипломирање, подароци, свадба
Празник:
Денот на вљубените, Денот на мајката, новото бебе, Денот на таткото, празникот Бајрам, Кинеската Нова Година, Октоберфест, Божиќ, Нова Година, Велигден, Денот на благодарноста, Ноќта на вештерките
Сезона:
Цела сезона
Простор во собата:
Плакар, кујна, внатрешен двор, плакар, бања, спална соба, трпезарија, студентски дом, влез, внатрешен и надворешен простор, дневна соба, детска соба, канцеларија, ходник, отворено, работна површина, соба за нега на бебиња, соба за перење
Стил на дизајн:
Минималистички, современ, традиционален, преоден, рустикален, излитена шик, крајбрежна, скандинавска, боемска, модерна од средината на векот, индустриска, еклектична, фарма, земја, уметнички декор, азиски зен, тропски, гроздобер, новина, марокански, секојдневен, ориентален, Детски, Занаетчиски, Југозападен, КЛАСИЧЕН, Модерен, Глам, Луксузен Морден
Избор на простор во собата:
Поддршка
Избор на прилика:
Поддршка
Избор за одмор:
Поддршка
Форма:
Единечно лице
Место на потекло:
Фуџијан, Кина
Име на брендот:
Козен
Број на модел:
Самиот ѕиден часовник
Тип:
шкрилец часовник
Боја:
Црно/бело/зелено/сиво
Употреба:
Домаќинство
Големина:
4 инчи x 4 инчи
Движење:
Чекор движење
Име на производ:
Мермер ѕиден часовник
Опис на производот

 Најпопуларна античка декорација Луксузен DIY модерен рачно изработен мермерен ѕид

Опис: Ѕиден часовник од мермер

Ставка бр.: 80001

Димензии: прилагодени

Заврши: Груб/отсечен раб, природна површина

Пакување: смалување / ролна / кафеава кутија / кутија за подароци

Лого: ласерско/свилен екран/УВ печатење

Пристаништа за испорака: Нингбо/Шангај/Џиуџијанг

MOQ:1000 парчиња

Време на испорака: 30 дена

Услови на плаќање:T/T или L/C

Видете повеќе подметачи

 

             

 

    

    

Самиот ѕиден часовник

Го одржуваме природниот изглед на чеша со чисти бои во различни форми и големини за избор на клиентот. Секој детаљ совршено ги одразува внатрешните својства и уметничкиот квалитет на шкрилецот кој е целосно погоден за внатрешна и надворешна декорација.

  

 

  

 

  

 

  

 

Најчесто поставувани прашања

П: Дали имате релевантен сертификат?

О: Да. Нашата фабрика го помина BSCI ревидиран од TUV. Колекцијата на садови е безбедно во контакт со храна со 84/500/EEC и 2005/31/EC, LFGB и 

П: Колку видови производи во вашата фабрика? Кои се специјалитетите на вашата фабрика?

О: Главно четири области вклучуваат јадење, живеење, градинарство и давање. Се грижиме за придобивките на клиентите и горди сме на 0% поплаки во последните 10 години.

П: Може ли прво да го видам вашиот примерок?

О: Секако. Задоволство ни е да обезбедиме примерок за вашата евалуација бесплатно, со собирање на товар.

 

Декоративен ѕиден часовник од 24 часа
часовник

 

Нема на залиха


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи