Овој производ беше успешно додаден во количката!

Погледнете ја кошничката за купување

Евтина етикета на растение од камен од шкрилци на големо со прачка од нерѓосувачки челик за градина

Краток опис:


Детали за производот

Ознаки на производи

Преглед
Тип:
Орнаменти
Комерцијален купувач:
Специјализирани продавници
Стил на дизајн:
Земја
Место на потекло:
Џиангкси, Кина
Име на брендот:
OEM услуга
Број на модел:
11009
Материјал:
шкрилец, шкрилец
Боја:
Црното
Име на производ:
ознака на растенијата
Облик:
Прилагодена форма
Големина:
Прилагодено прифатено
Пакување:
Стандарден
Време на испорака:
10-30 дена
Купување:
по море или воздух

Евтини етикета на растение од камен од чеша на големо за градина

Кинеска фабрика Директна шкрилец камен дрвена растителна етикета за јадење

Опис:  Етикета на растение од шкрилец Со прачка од нерѓосувачки челик

Арт. бр.:11009

Димензии: обичај

Заврши: Груб/отсечен раб, природна површина

Пакување: смалување / ролна / кафеава кутија / кутија за подароци

Лого: ласерско/свилен екран/УВ печатење

Пристаништа за испорака: Нингбо/Шангај/Џиуџијанг

MOQ:1000 парчиња

Време на испорака: 30 дена

Услови на плаќање:T/T или L/C

 

 

Производ

ЖЕШКА РАСПРОДАЖБА

Пакување и испорака

Најчесто поставувани прашања

П: Дали имате своја фабрика?

О: Да, ние сме фабрика со повеќе од 10 години искуство во рударство, преработка, производство и маркетинг на чеша.

П: Каде е вашата фабрика?

О: Нашата фабрика, која покрива 21044.28 квадрат метри, се наоѓа во Xingzi, Jiujiang, провинцијата Jiangxi каде резервите на чеша се рангирани на прво место во Кина.

П: Дали имате релевантен сертификат?

О: Да. Нашата фабрика го помина BSCI ревидиран од TUV. Собирањето садови за јадење е безбедно во контакт со храна со 84/500/EEC и 2005/31/EC, LFGB.

П: Колку видови производи во вашата фабрика? Кои се специјалитетите на вашата фабрика?

О: Главно четири области вклучуваат јадење, живеење, градинарство и давање. Се грижиме за придобивките на клиентите и горди сме на 0% поплаки во последните 10 години.

П: Може ли прво да го видам вашиот примерок?

О: Секако. Задоволство ни е да обезбедиме примерок за вашата евалуација бесплатно, со собирање на товар.

П: Дали е природен камен?

О: Да, сите парчиња се направени од природен чеша, рачно доработени со груб или исечен раб. Нашите шкрилци се единствени по форма, текстура, боја, што значи дека нема две исти парчиња.

П: Дали чеша е кревка? Дали ќе се скрши ако го испуштам?

О: Цврстина слична на порцелан или стакло. Обична плочка со шкрилец од 5-6 мм може да се справи да има десетици пати поголема тежина над неа. Затоа можеме да го исечеме толку тенко и нема лесно да се скрши.Но, најверојатно ќе се скрши ако остро го погоди нешто тешко или ако падне на тврда површина. Ако го третирате како ваш кујнски сад или чаша, ќе биде сосема во ред.

П: Како да се исчисти шкрилецот?

О: Лесно избришете го со влажен сунѓер или неутрален детергент за чистење. плочи од шкрилец, ако немаат EVA стапала на дното, ќе бидат безбедни за миење садови.

П: Какви карактеристики има шкрилецот?

О: Шкрилец е многу издржлива карпа формирана во земјата пред повеќе од 200 милиони години. Има многу ниска стапка на апсорпција на вода, што ја прави одлична за нашите надворешни услови. Дури и со своите тенки својства, тој е многу издржлив и цврст, поради што се користи во прибор за јадење, како што се даски за сирење, подлога, чинија, послужавник за храна, подлога за чаши итн.

СНАБДУВАЧКИ

Кликнете овде за повеќе информации

Нема на залиха


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи