Ky produkt u shtua me sukses në shportë!

Shikoni Shportën e Blerjeve

Etiketë e lirë e bimëve me gurë me shumicë me shufër çeliku inox për kopsht

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm
Lloji:
Ornamentet
Blerësi komercial:
Dyqane të specializuara
Stili i dizajnit:
Vendi
Vendi i origjinës:
Jiangxi, Kinë
Emri i markës:
Shërbimi OEM
Numri i modelit:
11009
Materiali:
rrasa, rrasa
Ngjyrë:
E zezë
Emri i produktit:
etiketa e bimës
Forma:
Forma e personalizuar
Madhësia:
Personalizuar Pranuar
Paketimi:
Standard
Koha e dërgimit:
10-30 ditë
Pazar:
nga deti ose ajri

Etiketë e bimëve me gurë me shumicë të lirë për kopsht

Etiketë e bimëve prej druri me gurë të drejtpërdrejtë të fabrikës kineze për ngrënie

Përshkrim:  Etiketë bimore me rrasa Me shufër inox

Artikulli nr.:11009

Dimensionet: zakon

Përfundo: Buzë e ashpër/prerë, sipërfaqe natyrale

Paketimi: mbështjellëse/litar/kuti kafe/kuti dhuratash

Logoja: printim lazer/mëndafshi/UV

Portet e transportit: Ningbo/Shanghai/Jiujiang

MOQ:1000 copë

Koha e dërgimit: 30 dite

Kushtet e pagesës:T/T ose L/C

 

 

Produkt

SHITJE HOT

Paketimi & Transporti

FAQ

Pyetje: A keni fabrikën tuaj?

A: Po, ne jemi fabrikë me mbi 10 vjet përvojë në miniera, përpunim, prodhim dhe marketing.

Pyetje: Ku është fabrika juaj?

A: Fabrika jonë, që mbulon 21044.28 katrore metra, ndodhet në Xingzi, Jiujiang, provincën Jiangxi ku rezervat e propozojave renditen të parat në Kinë.

Pyetje: A keni certifikatë përkatëse?

A: Po. Fabrika jonë ka kaluar BSCI të audituar nga TUV. Mbledhja e enëve të tavolinës është e sigurt në kontakt me ushqimin me 84/500/EEC dhe 2005/31/EC, LFGB.

Pyetje: Sa lloje produktesh në fabrikën tuaj? Cilat janë të veçantat e fabrikës suaj?

Përgjigje: Kryesisht katër zona përfshijnë ngrënien, jetesën, kopshtarinë dhe dhënien. Ne kujdesemi për përfitimet e klientëve dhe jemi krenarë për 0% ankesat gjatë 10 viteve të fundit.

Pyetje: A mund ta shoh mostrën tuaj së pari?

A: Sigurisht. Ne jemi të lumtur të ofrojmë mostër për vlerësimin tuaj pa pagesë, mbledhim mallra.

Pyetje: A është gur natyral?

Përgjigje: Po, të gjitha pjesët janë bërë nga rrasa natyrale, të përfunduara me dorë me buzë të përafërt ose të prerë. Pllakat tona janë unike në formë, cilësi, ngjyrë, që do të thotë se asnjë pjesë nuk do të jetë e njëjtë.

Pyetje: A është rrasa e brishtë? A do të prishet nëse e lëshoj?

Përgjigje: Fortësia e ngjashme me porcelanin ose xhamin. Një pllakë e rregullt 5-6 mm mund të përballojë të ketë dhjetëra herë peshën e saj mbi të. Kjo është arsyeja pse ne mund ta presim atë aq hollë dhe nuk do të thyhet lehtë.Por ka të ngjarë të thyhet nëse goditet fort nga diçka e fortë ose nëse bie në një sipërfaqe të fortë. Nëse e trajtoni si pjatën ose gotën tuaj të kuzhinës, do të jetë shumë mirë.

Pyetje: Si të pastroni pllakat?

Përgjigje: Fshijeni lehtësisht me një sfungjer të lagur ose detergjent neutral për t'u pastruar. Pllakat e pllakave, nëse nuk kanë këmbë EVA në fund, do të jenë të sigurta në larje enësh.

Pyetje: Çfarë karakteristikash ka propozoj?

Përgjigje: Slate është një shkëmb shumë i qëndrueshëm i formuar në tokë mbi 200 milionë vjet më parë. Ajo ka shkallë shumë të ulët të përthithjes ndaj ujit, gjë që e bën atë të shkëlqyeshëm për kushtet tona të jashtme. Edhe me vetitë e tij të holla, është shumë i qëndrueshëm dhe i fortë për këtë arsye përdoret në enët e tavolinës, si p.sh. dërrasat e djathit, shtroja, pjata, pjata ushqimore, slitë filxhani etj.

TREGTAR FURNIZIM

Klikoni këtu për më shumë informacion

Jashtë gjendjes


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme