Ky produkt u shtua me sukses në shportë!

Shikoni Shportën e Blerjeve

Qëndrim i tortës me rrasa me 2 nivele, me kupolë xhami, me shumicë të drejtpërdrejtë të Cosen Factory China

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm
Detaje të shpejta
Lloji i enëve të darkës:
Enët & Pjatat
Lloji i pllakës:
Pjatë Pjatë
Forma:
Rrumbullakët, Rrumbullakët
Teknika:
Gdhendje
Blerësi komercial:
Katerierë dhe mensa, restorante, shërbime të ushqimit të shpejtë dhe ushqimi në përdorim, dyqane ushqimesh dhe pijesh, prodhim ushqimesh dhe pijesh, çaj me flluska, bare për lëngje dhe gojëmjaltë, super markete, hotele, prodhim erëzash dhe ekstraktesh, kafene dhe kafene, dyqane dhuratash, birrë Dyqane ,Verë,Liquor
Rasti:
Festa, Dasma
Hapësira e dhomës:
Kuzhinë, Dhomë ngrënie, Sallon
Stili i dizajnit:
Rastesishme, KLASIKE, Moderne, Morden Luksoze
Zgjedhja e hapësirës së dhomës:
Mbështetje
Zgjedhja e rastit:
Mbështetje
Zgjedhja e pushimeve:
Jo Mbështetje
Sasi:
> 10
Materiali:
Slate, qelqi, Slate
Certifikimi:
LFGB
Veçori:
E qëndrueshme, e pajisur
Vendi i origjinës:
Jiangxi, Kinë
Emri i markës:
COSEN
Numri i modelit:
Bordi i Shërbyerjes së Djathit Slate
Emri i produktit:
Qëndrim i tortës me rrasa
Madhësia:
28*26.5cm
Përdorimi:
Restorant&Shtëpi&Hotel
Logoja:
Laser, UV, Printim
Ngjyrë:
E zezë
Emri:
Stenda torte me 2 nivele me kupolë
Aplikacion:
kube torte
MOQ:
500 grupe

BSCI kaloi nga fabrika Cosen 2 Niveli i tortës me rrasa me kupolë xhami

 

 

 


Përshkrimi: BSCI Pass Factory Cosen 2 Nivele tort Slate Stand with Glass Dome  

Artikulli nr.:  CS20001

Dimensionet:28*26.5cm  ose me porosi

Përfundo: Buzë e ashpër/prerë, sipërfaqe natyrale

Paketimi: mbështjellëse/litar/kuti kafe/kuti dhuratash

Logoja: printim lazer/mëndafshi/UV

Portet e transportit: Ningbo/Shanghai/Jiujiang

MOQ: 500 copë

Koha e dorëzimit: 15- 30 dite

Kushtet e pagesës: T/T ose L/C

Shiko më shumë slitë

 

 

 

            

                               

 

 

 


 


 


 

 

 

 

Qëndrim për tortë me 2 nivele 

Ne ruajmë pamjen natyrale të pllakës me ngjyra të pastra në forma dhe madhësi të ndryshme për zgjedhjen e klientit. Çdo detaj pasqyron në mënyrë të përkryer vetitë e brendshme dhe cilësinë artistike të pllakës, e cila është plotësisht e përshtatshme për dekorimin e brendshëm dhe të jashtëm.


  


 


  

 


  

 

 

FAQ

Pyetje: A keni fabrikën tuaj?

A: Po, ne jemi fabrikë me mbi 10 vjet përvojë në miniera, përpunim, prodhim dhe marketing.

 

Pyetje: Ku është fabrika juaj?

Përgjigje: Fabrika jonë, që mbulon 21044.28 metra katrorë, ndodhet në Xingzi, Jiujiang, provincën Jiangxi, ku rezervat e propozojave renditen të parat në Kinë.

 

Pyetje: A keni guroret tuaja?

A: Po. Ne kemi licencë për shfrytëzim dhe licencë për siguri në punë në katër gurore të caktuara.

 

 

 

Pyetje: Sa lloje produktesh në fabrikën tuaj? Cilat janë të veçantat e fabrikës suaj?

Përgjigje: Kryesisht katër zona përfshijnë ngrënien, jetesën, kopshtarinë dhe dhënien. Ne kujdesemi për përfitimet e klientëve dhe jemi krenarë për 0% ankesat gjatë 10 viteve të fundit.

 

Pyetje: A mund ta shoh mostrën tuaj së pari?

A: Sigurisht. Ne jemi të lumtur të ofrojmë mostër për vlerësimin tuaj pa pagesë, mbledhim mallra.

 

Pyetje: A është gur natyral?

Përgjigje: Po, të gjitha pjesët janë bërë nga rrasa natyrale, të përfunduara me dorë me buzë të përafërt ose të prerë. Pllakat tona janë unike në formë, cilësi, ngjyrë, që do të thotë se asnjë pjesë nuk do të jetë e njëjtë.

 

Pyetje: A është rrasa e brishtë? A do të prishet nëse e lëshoj?

Përgjigje: Fortësia e ngjashme me porcelanin ose xhamin. Një pllakë e rregullt 5-6 mm mund të përballojë të ketë dhjetëra herë peshën e saj mbi të. Kjo është arsyeja pse ne mund ta presim atë aq hollë dhe nuk do të thyhet lehtë.  Por ka të ngjarë të thyhet nëse goditet fort nga diçka e fortë ose nëse bie në një sipërfaqe të fortë. Nëse e trajtoni si pjatën ose gotën tuaj të kuzhinës, do të jetë shumë mirë.

 

Pyetje: Si të pastroni pllakat?

Përgjigje: Fshijeni lehtësisht me një sfungjer të lagur ose detergjent neutral për t'u pastruar. Pllaka e pllakave, nëse nuk ka këmbë EVA në fund, do të jetë e sigurt në larje enësh.

 

Pyetje: Çfarë karakteristikash ka propozoj?

Përgjigje: Slate është një shkëmb shumë i qëndrueshëm i formuar në tokë mbi 200 milionë vjet më parë. Ajo ka shkallë shumë të ulët të përthithjes ndaj ujit, gjë që e bën atë të shkëlqyeshëm për kushtet tona të jashtme. Edhe me vetitë e tij të holla, është shumë i qëndrueshëm dhe i fortë për këtë arsye përdoret në enët e tavolinës, si p.sh. dërrasat e djathit, shtroja, pjata, pjata ushqimore, slitë filxhani etj.

 

Pyetje: Si të kujdesemi për propozoj?

Përgjigje: Për të ruajtur dërrasën tuaj të pllakave për vitet në vijim, fshijeni atë me një ose dy pika vaj mineral të cilësisë së mirë rreth dy herë në vit. Vaji mineral ndihmon në mbrojtjen e integritetit të pllakës dhe ruan një pamje pak të lëmuar. Kini parasysh se furra dhe mikrovalët nuk janë të përshtatshme.

Kontaktoni

 


Klikoni këtu për më shumë informacion

Jashtë gjendjes


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme